Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny !

Tegoroczny rok szkolny powitał nas wyjątkowo piękną pogodą. O godzinie 9:00 w kościele Trójcy Świętej w Czudcu odprawiona została uroczysta msza św. w intencji nauczycieli i uczniów Publicznego Gimnazjum w Czudcu oraz Zespołu Szkół w Czudcu. Ksiądz Paweł Blat przypominał zebranym o wartości wiedzy i potrzebie rozwijania posiadanych, często cennych talentów i przymiotów ducha. Wskazywał także na nieprzemijającą wartość praw moralnych zapisanych w Biblii.

W szkole pedagogów i młodzież powitała serdecznie pani dyrektor Marta Proksa. Pani dyrektor przedstawiła zebranym nowych nauczycieli, wychowawców poszczególnych klas oraz opiekunów pracowni przedmiotowych.

Uczniom życzyła osiągania sukcesów, które napawają dumą i potęgują wiarę we własne siły, nauczycielom – zadowolenia z wykonywanej pracy a także wielu powodów do optymizmu.

rok_2015_1.jpgrok_2015_2.jpgrok_2015_3.jpgrok_2015_4.jpg