Sukces na egzaminie!

Dziesięciu uczniów klasy III Technikum Budowlanego zdawało w sesji styczniowej egzamin z kwalifikacji B.18 – Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich.

Egzamin składał się z części pisemnej i praktycznej. Przewodniczącym komisji egzaminacyjnej w części praktycznej był egzaminator zewnętrzny oddelegowany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Krakowie. W części praktycznej zdający mieli za zadanie wymurować w określonym czasie i z powierzonych materiałów fragment komina oraz wytynkować fragment ściany.

Próg zdawalności na egzaminie pisemnym wynosi 50%, wyniki naszych uczniów zawierają się w przedziale 68%-95%, natomiast na egzaminie praktycznym - 75%, chłopcy zdali w przedziale 88%-100%. Najlepiej z wyzwaniem poradził sobie Jakub Witek, osiągając średnią egzaminu 95,5%. W części praktycznej bezbłędnie wszystkie zadania wykonał Daniel Piątek, zdobywając 100% punktów.

Gratulujemy uczniom wysokich wyników z egzaminu i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!