1 grudnia - Światowy Dzień walki z HIV i AIDS

Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS w naszej szkole odbył się konkurs pod nazwą I GRUDNIA - DZIEŃ WALKI Z AIDS i HIV, którego celem było sprawdzenie wiedzy uczniów na temat historii tej choroby, jej skutków oraz sposobów uniknięcia zarażenia.

Organizatorami konkursu byli: pedagog szkolny - pani Wioletta Sarna, pani Beata Skrzypek oraz pani Agata Malec, pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Strzyżowie.

I miejsce zdobyła Monika Dobrowolska z klasy II TŻ, II miejsce Magdalena Bąk z klasy II TŻ, natomiast III miejsce - Daniel Gąska z klasy III ZSZ.

Wyróżnienia otrzymali: Kamil Machowski, Michał Kielar, Krzysztof Barć, Sebastian Grzyb, Stanisław Witek i Adrian Ciosek. Nagrody wręczyła uczniom pani dyrektor Zespołu Szkół w Czudcu Marta Proksa.

Gratulujemy uczniom zdobytych miejsc i życzymy dalszych sukcesów!

(oprac. Wioletta Sarna)

ib_p286_0_1.jpgib_p286_0_2.jpgib_p286_0_3.jpgib_p286_0_4.jpg